Nabídka nábytku z masivu

Dřevo je jedinečný přírodní materiál, který vnáší do našich domovů kus přírody, ze které pocházíme. Dodává domovu teplo a útulnost, přináší vůni přírody, vybavení poskytuje dlouhou životnost a snadnou údržbu a všem prvkům domácnosti dodává nadčasovost.

Každý kus nábytku z naší rodinné dílny vyrábíme na základě unikátní struktury a neopakovatelného vzhledu všech použitých prken nebo desek. Suky, praskliny, záhyby a nepravidelnost tvarů každé z použitých desek vytváří unikátní vzhled i tvar, který již na první pohled předurčuje jejich využití a způsob zpracování. Nesnažíme vytvářet stejnorodé kopie, ale při výběru se řídíme srdcem a pocity, které nás vedou ve výběru a rozhodnutí, jaký produkt z jakého dřeva vznikne. Proto, stejně jako my, je i každý z námi vyrobených kusů originál. Originál vytvořený díky celoživotní vášni, která přerostla v poslání vytvářet jedinečné vybavení bytů a domů, které Vás v doprovází po celý život a je vytvořený přesně na míru Vašim přáním a potřebám.

Poctivá ruční práce, díky které vytváříme nabytek na celý život...

CO KUS, TO UNIKÁT

Každý kus dřeva vybíráme s ohledem na jeho jedinečnou strukturu a tvar. Díky tomu je opravdu každý kus unikátní.

VÝROBA NA MÍRU

Líbí se Vám naše filozofie, ale nenašli jste ten pravý kusek? Sdělte nám své představy a vytvoříme nábytek pode Vás od barvy, rozměrů, tvarů až po druh dřeva.

KVALITA NA CELÝ ŽIVOT

Naše hlavní fylozodie je nekompromisní kvalita a praktičnost. A na těchto hodnotách stojí celá naše výroba od kuchyní až po tu nejmenší stoličku.

DOKÁŽEME ZREALITOVAT I VAŠE SNY!

Nic Vás nechytlo za srdce? Nevadí. Dokážeme udělat zcela unikátní nábytek i vybavení přímo na míru Vašim požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat!