TRADICE VÝROBY, KTERÁ TRVÁ JIŽ 24 LET

Jaký otec, takový syn... Své první dřevěné domečky pro křečky a hračky jsem vyrobil pod starostlivým dohledem táty. Naučil mě dřevu rozumět, jak s ním pracovat, jak se na něj správně dívat, abych dokázal vyzdvihnout jeho výjimečnou krásu a strukturu. Máma nás vždycky hnala k večeři, ale nám bylo v dílně dobře. Po základní škole jsem tedy neměl co řešit. Vydal jsem se směrem ke svému "nábytkářskému" snu a vystudoval jsem Střední odborné učiliště, obor Truhlář-nábytkář. Chtěl jsem poznat vše, co s dřevem souvisí, a tak jsem pokračoval v nástavbovém studiu s maturitou.

Táta mi vždy vštěpoval lásku a úctu k řemeslu a přírodním materiálům, a vedl mě k tvrdé a poctivé práci. V roce 1996 jsme založili naší rodinnou firmu Stolařství Ivánek, která si zakládá na detailním zpracování dřeva, jedinečném designu a vytvořením originálních dřevěných výrobků, aby byly funkční i estetické.

Naším cílem je spojit krásu s praktičností nábytku. Naše dřevěné výrobky nejsou jen dekorací interiéru, ale ušetří drahocenný prostor, zpříjemní čas, potěší oko zajímavými tvary a jsou přitom jednoduché k montáži. Při práci používáme výhradně kvalitní dřevěné masivy od prověřených dodavatelů, pracujeme s profesionálními odborníky a každému "dřevu" věnujeme maximální péči.

Nevytváříme klasické "konfekční" kusy nábytku, které by, jak se říká, zapadly v prostoru, ale pozorně nasloucháme potřebám a přáním zákazníků, abychom zhotovili funkční, osobitý, stylový a originální nábytek v jeho přírodní kráse s jedinečným "příběhem".

"Práce se dřevem je naše celoživotní vášeň, proto je i naše poslaní, dokonale rozumět každému kroku od přípravy až po finální zpracovaní."

Služby, ve kterých se na nás můžete spolehnout 

Krása a funkčnost v jednom


Plníme Vaše sny o osobitém, originálním a funkčním nábytku do puntíku! Tvoříme nábytek, který není jen módním doplňkem interiéru. Věnujeme totiž velkou pozornost sebemenším detailům, aby každý prvek nábytku plnil svou užitkovou funkci. Nechceme oslovit jen krásou, ale i praktičností, a zároveň jednoduchostí montáže.

Poradíme, vymyslíme, vytvoříme

 

Zhotovíme Vám výjimečný kus nábytku, který bude sloužit dlouho bez poškození. Klademe důraz na kvalitu zpracování, trvanlivost materiálu, vysokou užitkovost a jedinečný vzhled. Používáme masivy první jakosti a precizně i citlivě je zpracováváme do finální podoby. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru. 

Kvalita bez kompromisů


Rádi byste oživili svůj domov nebo vpustili svěží závan do kancelářských prostor? Nabízíme konzultace zdarma, probereme s Vámi možnosti individuálního a komplexního řešení, navrhneme alternativy úprav vašeho interiéru. Poradíme také s výběrem materiálu i designových a funkčních prvků a v případě zájmu vypracujeme kompletní a detailní cenovou nabídku.    

Na přání a na míru

Navrhneme Vám kompletní interiéry pro domácnost i kancelář přesně podle Vašich představ, potřeb a přání - od výběru materiálu až po finální zpracování. Vždy Vám vycházíme vstříc a vyrobíme nábytek, který splní i nejnáročnější požadavky na kvalitu, pohodlí i užitkovost. Hledáte stylovou sedací soupravu s úložným prostorem, originální TV stolek s možností přípravy pro vedení kabeláže, moderní a nadčasovou zasedací místnost pro svoji kancelář? Vyrobíme je pro Vás. 


Náš tým

Rodinnou firmu jsme s tátou a mámou vybudovali "od píky". A za více než dvacetiletou praxi nám pod rukama prošla řada zaměstnanců i partnerů, z nichž jsme si vybrali jen ty nejlepší! Pracujeme výhradně s osvědčenými a spolehlivými partnery a subdodavateli. Náš desetičlenný tým zhotoví nábytek, který Vás bude bavit, těšit a sloužit dlouhá léta.

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.