Služby, ve kterých se na nás můžete spolehnout 

Krása a funkčnost v jednom


Plníme Vaše sny o osobitém, originálním a funkčním nábytku do puntíku! Tvoříme nábytek, který není jen módním doplňkem interiéru. Věnujeme totiž velkou pozornost sebemenším detailům, aby každý prvek nábytku plnil svou užitkovou funkci. Nechceme oslovit jen krásou, ale i praktičností, a zároveň jednoduchostí montáže.

Poradíme, vymyslíme, vytvoříme

 

Zhotovíme Vám výjimečný kus nábytku, který bude sloužit dlouho bez poškození. Klademe důraz na kvalitu zpracování, trvanlivost materiálu, vysokou užitkovost a jedinečný vzhled. Používáme masivy první jakosti a precizně i citlivě je zpracováváme do finální podoby. Spolupracujeme s profesionály ve svém oboru. 

Na přání a na míru

Navrhneme Vám kompletní interiéry pro domácnost i kancelář přesně podle Vašich představ, potřeb a přání - od výběru materiálu až po finální zpracování. Vždy Vám vycházíme vstříc a vyrobíme nábytek, který splní i nejnáročnější požadavky na kvalitu, pohodlí i užitkovost. Hledáte stylovou sedací soupravu s úložným prostorem, originální TV stolek s možností přípravy pro vedení kabeláže, moderní a nadčasovou zasedací místnost pro svoji kancelář? Vyrobíme je pro Vás. 

Co kus, to originál


Rádi byste svůj obývací pokoj, ložnici či kancelář vyšperkovali jedinečným dřevěným "kouskem" nábytku, který jinde nenajdete? Zakládáme si na špičkové kvalitě provedení, individuálním zhotovení nábytku přesně podle Vašich požadavků a přání. Nebojíme se odlišit od klasického "konfekčního" nábytku a experimentovat s materiálem tak, abychom vyhotovili jedinečný, osobitý, originální a nezaměnitelný kus. Detailním a precizním zpracováním a podtržením specifické struktury a vlastností dřeva vytvoříme nábytek, který bude přesně "pasovat" do Vašeho interiéru.  

Každé dřevo má svůj příběh 


Se dřevem pracuji již od malička, a vždy pečlivě studuji jeho vzhled i strukturu. Každé dřevo má totiž svůj výjimečný "příběh" a "poslání". Zaměřujeme se na detail a z každého "kusu" vytáhneme jedinečné vlastnosti a prvky, aby zapadly do celkového konceptu Vašeho domova a kanceláře. Drobné a jemné "nedokonalosti" dřeva proměníme v přednosti. Detailně zpracovaný nábytek nebude stát "stranou", ale stane se dominantou ložnice, koupelny i pracovny.     

Poctivá rodinná tradice


Pod rukama nám prošly tisíce a tisíce kusů dřeva, které jsme proměnili v unikátní prvky domů i kancelářských budov. Zhotovujeme nábytek již od roku 1996 (ale v rodinném domě v Sobělicích na Kroměřížsku jsme začali daleko dříve), a za tu dobu jsme si vyzkoušeli nejrůznější techniky zpracování, našli spolehlivé dodavatele, prověřili loajalitu a profesionalitu našich pracovníků, naučili jsme se inovativním postupům. Vypilovali jsme naši práci se dřevem do dokonalosti, abychom uspokojili Vaše nejnáročnější potřeby a nejtajnější přání.